دست‌های کوچک رنگ شده، کاغذهایی پر از خنده و دنیای منحصر به فرد یک کودک!

می‌دانم که دلت می‌خواهد فرزند دلبندت بدون هیچ دغدغه‌ای به تمرین ذهن و دستش بپردازد. هر کودکی حق دارد تا آنچه دوست دارد را امتحان کند. فقط در آن صورت است که می‌توانی دنیای آزاد کودکی را مجالی برای رشد او بدانی.

بیا روراست باشیم! چقدر وقتی گوآش یا آبرنگ را در اختیار کودک خردسالت می‌گذاری نگران هستی؟ نکند رنگ‌ها را بخورد؟ نکند خودش یا وسایل اطرافش را رنگی کند؟ اصلاً می‌تواند به راحتی از آن‌ها استفاده کند؟

رنگ‌های انگشتی برای همین ساخته شده‌اند. برای اینکه بدون نگرانی آن‌ها را جلوی کودکت بچینی و از او بخواهی تا دنیایش را به تو نشان دهد. کودکان، انسان‌های منحصر به فردی هستند که دنیای خاص خود را دارند. دنیایی که در آن خورشید می‌تواند آبی باشد یا یک موش با گربه‌ای دوست صمیمی باشد. اما نمی‌توانی افکار آن‌ها را درک کنی، تا زمانی که کاملاً در استفاده از دستانشان آزاد نباشند… کودکان نیاز دارند برای تمرین دستان خود با آن‌ها بازی کنند و یاد بگیرند. شاید نقاشی روی دیوار یا کمد آنچنان به مذاق پدر و مادر خوش نیاید ولی کودک احتیاج به تجربه دارد!

رنگ انگشتی انتخابی است که می‌تواند به کودکان آزادی عمل و به بزرگسالان راحتی خیال ببخشد. این رنگ‌ها را می‌توان روی بیشتر سطح‌ها امتحان کرد و به راحتی پاک می‌شوند. حتی بعضی از آن‌ها خوراکی هستند. بنابراین برای پرورش ذهن کودک و تمرین دستان او بهترین انتخاب می‌باشند.

اطلاعات دوره

مدرس دوره

درخت انگشتی 

جوجه انگشتی 

انگشت های گل گلی

دریا با ماهی هاش قشنگه

دلقک

دلقک

مواظب باش تیغ نره تو دستهات

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *