شرایط و قوانین

سیاست حفظ حریم خصوصی گروه آموزشی خلاقشو

موسسه خلاق اندیشان نامدار وب سایت khallaqsho.ir را راه اندازی می کند که این خدمات را ارائه می دهد.

این صفحه برای اطلاع رسانی به بازدیدکنندگان وب سایت در مورد سیاست های ما در مورد جمع آوری، استفاده و افشای اطلاعات شخصی در صورتی که کسی تصمیم به استفاده از خدمات ما، وب سایت خالقشو داشته باشد، استفاده می شود.

اگر استفاده از خدمات ما را انتخاب می کنید، با جمع آوری و استفاده از اطلاعات مربوط به این سیاست موافقت می کنید. اطلاعات شخصی که ما جمع آوری می کنیم برای ارائه و بهبود خدمات استفاده می شود. ما از اطلاعات شما استفاده نخواهیم کرد یا با کسی به اشتراک نخواهیم گذاشت، مگر آنچه در این سیاست حفظ حریم خصوصی توضیح داده شده است.

عبارات به کار رفته در این سیاست حفظ حریم خصوصی همان معانی موجود در شرایط و ضوابط ما را دارد که در سایت khallaqsho.ir قابل دسترسی است، مگر اینکه در این سیاست حفظ حریم خصوصی به نحو دیگری تعریف شده باشد.
جمع آوری اطلاعات و استفاده

برای تجربه بهتر در حین استفاده از سرویس ما، ممکن است از شما بخواهیم اطلاعات شناسایی شخصی خاصی از جمله نام، شماره تلفن و آدرس پستی خود را به ما ارائه دهید. اطلاعاتی که ما جمع آوری می کنیم برای تماس یا شناسایی شما استفاده می شود.
ثبت داده ها

می‌خواهیم به شما اطلاع دهیم که هر زمان که از سرویس ما بازدید می‌کنید، اطلاعاتی را که مرورگر شما برای ما ارسال می‌کند جمع‌آوری می‌کنیم که Log Data نامیده می‌شود. این داده گزارش ممکن است شامل اطلاعاتی مانند آدرس پروتکل اینترنت رایانه شما (“IP”)، نسخه مرورگر، صفحات سرویس ما که بازدید می کنید، زمان و تاریخ بازدید شما، زمان صرف شده در آن صفحات و سایر آمارها باشد.
بیسکویت ها

کوکی ها فایل هایی با حجم کمی از داده ها هستند که معمولاً از یک شناسه منحصر به فرد ناشناس استفاده می شود. اینها از وب سایتی که بازدید می کنید به مرورگر شما ارسال می شود و در هارد دیسک رایانه شما ذخیره می شود.

وب سایت ما از این “کوکی ها” برای جمع آوری اطلاعات و بهبود خدمات خود استفاده می کند. شما این امکان را دارید که این کوکی ها را بپذیرید یا رد کنید و بدانید چه زمانی یک کوکی به رایانه شما ارسال می شود. اگر بخواهید کوکی های ما را رد کنید، ممکن است نتوانید از برخی از بخش های سرویس ما استفاده کنید.
ارائه دهندگان خدمات

به دلایل زیر ممکن است شرکت ها و افراد شخص ثالث را استخدام کنیم:

برای تسهیل خدمات ما؛
برای ارائه خدمات از طرف ما؛
برای انجام خدمات مرتبط با خدمات؛ یا
برای کمک به ما در تجزیه و تحلیل نحوه استفاده از خدمات ما.

ما می خواهیم به کاربران سرویس خود اطلاع دهیم که این اشخاص ثالث به اطلاعات شخصی شما دسترسی دارند. دلیلش انجام وظایف محوله از طرف ماست. با این حال، آنها موظف هستند که اطلاعات را برای اهداف دیگری فاش نکنند یا از آنها استفاده نکنند.
امنیت

ما برای اعتماد شما در ارائه اطلاعات شخصی خود به ما ارزش قائل هستیم، بنابراین ما در تلاش هستیم تا از ابزارهای قابل قبول تجاری برای محافظت از آنها استفاده کنیم. اما به یاد داشته باشید که هیچ روش انتقال از طریق اینترنت یا روش ذخیره سازی الکترونیکی 100٪ ایمن و قابل اعتماد نیست و ما نمی توانیم امنیت مطلق آن را تضمین کنیم.
لینک به سایت های دیگر

خدمات ما ممکن است حاوی پیوندهایی به سایت های دیگر باشد. اگر روی پیوند شخص ثالث کلیک کنید، به آن سایت هدایت خواهید شد. توجه داشته باشید که این سایت های خارجی توسط ما اداره نمی شوند. بنابراین، ما قویاً به شما توصیه می کنیم که سیاست حفظ حریم خصوصی این وب سایت ها را بررسی کنید. ما هیچ کنترلی بر محتوا، خط‌مشی‌های حفظ حریم خصوصی یا عملکرد سایت‌ها یا خدمات شخص ثالث نداریم و مسئولیتی در قبال آن نداریم.

حریم خصوصی کودکان

سرویس‌های ما افراد زیر 13 سال را مورد خطاب قرار نمی‌دهند. ما آگاهانه اطلاعات شناسایی شخصی را از کودکان زیر 13 سال جمع‌آوری نمی‌کنیم. در صورتی که متوجه شویم کودک زیر 13 سال اطلاعات شخصی را در اختیار ما قرار داده است، بلافاصله این اطلاعات را از سرورهای خود حذف می‌کنیم. اگر شما والدین یا قیم هستید و می دانید که فرزندتان اطلاعات شخصی را در اختیار ما قرار داده است، لطفاً با ما تماس بگیرید تا بتوانیم اقدامات لازم را انجام دهیم.
تغییرات در این سیاست حفظ حریم خصوصی

ممکن است سیاست حفظ حریم خصوصی خود را هر از چند گاهی به روز کنیم. بنابراین، ما به شما توصیه می کنیم برای هر گونه تغییر، این صفحه را به صورت دوره ای مرور کنید. ما با ارسال سیاست حفظ حریم خصوصی جدید در این صفحه شما را از هرگونه تغییر مطلع خواهیم کرد. این تغییرات بلافاصله پس از ارسال در این صفحه اعمال می شوند.

خط مشی رازداری ما با کمک الگوی خط مشی رازداری TermsFeed ایجاد شده است.
با ما تماس بگیرید

اگر در مورد سیاست حفظ حریم خصوصی ما سؤال یا پیشنهادی دارید، دریغ نکنید و با ما تماس بگیرید.