هیچوقت احساس تنهایی نکنید
سوالی گوشه ی ذهنت مونده؟

ما همیشه اینجاییم تا به سوالات شما پاسخ بدیم

سوالات متداول

ما اینجا چیکار میکنیم؟

خلاقشو پلتفرم برگزاری کلاس آنلاین است. شما در کافه‌تدریس می‌توانید سر کلاس آنلاین موردنیازتان درس بخوانید یا خودتان کلاس مجازی و وبینار برگزار کنید.

خلاقشو به‌صورت اختصاصی و با استفاده از بهترین و مجرب‌ترین استادان برای تمامی مقطع‌های تحصیلی و همه‌ی سنین کلاس آنلاین آموزشی، مهارتی یا کنکور برگزار می‌کند. کلاس‌های مهارتی و کلاس‌های عمومی دو شاخه‌ی اصلی کلاس‌های آنلاین خلاقشو است. برای دیدن فهرست کلاس‌های آنلاین خلاقشو و اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید: دوره های خلاقشو

شرکت در کلاس آنلاین خلاقشو چه مزیت‌هایی برای من ایجاد می‌کند؟

کلاس آنلاین بصرفه‌ترین راه برای دسترسی به بهترین استادان است؛ شما در هر نقطه‌ی جغرافیایی که باشید، صرفاً با دسترسی به اینترنت پایدار، می‌توانید با کمترین هزینه سر کلاس‌های آنلاین بهترین استادان شرکت کنید. کلاس آنلاین خلاقشو به شما کمک می‌کند در زمان و انرژی و هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید و از آموزش باکیفیت و شرایط آموزشی برابر بهره ببرید.

برای تماشای ویدئوی آنلاین چه سرعت و حجم اینترنتی نیاز دارم؟

کیفیت ویدئو به‌صورت خودکار برحسب سرعت اینترنت شما متغیر خواهد بود؛ به‌این ترتیب، شما با سرعت اینترنت کم هم می‌توانید ویدئو را تماشا کنید، اما برای تماشای ویدئو با بالاترین کیفیت به سرعت بیشتری نیاز دارید. حداقل سرعت لازم برای تماشای ویدئو ۱ مگابیت‌برثانیه است و حجم اینترنت مصرفی شما برای دانلود یا تماشای یک ساعت از ویدئوی کلاس آنلاین تقریباً ۹۰ مگابایت خواهد بود.